Hakkımızda

Özellikle yaşam mekanları temizlik konusunda verdiğimiz garantili hizmetle beraber Şanlı temizlik farkını en iyi şekilde ortaya koymuş durumdayız. Pek çok farklı kategorideki hizmetler ile beraber, kullandığımız nitelikli deterjan ve temizlik malzemeleri gerçekten ortaya mükemmel sonuçlar çıkarmaktadır. Deneyimli ekibe sahibiz ve gerçekten bilinçli bir çalışma performansı ile birlikte, size yardımcı olmaya devam ediyoruz. Üstlendiğimiz görevleri garantili bir şekilde dile getirdiğimiz gibi, iş emniyeti ve tedbirli davranma konusunda gerçekten firma olarak çok başarılı adımlar atmaya devam ediyoruz.
Pek çok farklı sektöre ve bireysel olarak insanlara temizlik konusunda önemli bir fırsat sağlıyoruz. Değişik yaşam mekânlarında ve iş mekânlarında ortaya koyduğunuz çözümlerle birlikte en kaliteli hizmeti ayağınıza getirmek, her zaman bizim görevimiz oldu. Yaşanabilir, sağlıklı ve hijyenik mekânlar oluşturma konusunda, tüm ekipman ve tüm ekiplerimizle birlikte göreve hazır durumdayız. Uygun fiyat teklifleri ve kaliteli hizmet noktasında yine firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Şanlı temizlik şirketi olarak sizin için hazırladığımız cazip imkânlar sunduğumuz kapsamlı temizlik hizmeti ile birlikte firmamızı gerçekten çok ayrıcalıklı bir noktaya getirmek durumundadır.
Ortam ne kadar kirli olursa olsun, kullandığımız kaliteli ekipmanlar ile birlikte gerçekten mükemmel bir sonuç alıyoruz. Aynı zamanda yıllardan beri eğitimine önem vermiş olduğumuz personel kadromuz mükemmel temizlik konusunda gerekli performansa ve bilgiye sahiptir. Bizi aramak suretiyle temizlik artık sorun olmaktan çıkacaktır.